Hotel Białka Tatrzańska SPA

Hotel Białka Tatrzańska  –  Szukasz miejsca na letni bądź zimowy wypoczynek? Ogromne, zielone i górzyste tereny zlokalizowane w sercu Podhala to doskonały pomysł na spędzenie czasu z dala od miejskiego zgiełku oraz hałasu. Hotel Białka Tatrzańska spa zapewni Tobie i Twoim bliskim niezapomniane wrażenia.  

Dysponujemy ośmioma luksusowymi apartamentami, urządzonymi w skandynawskim stylu. Wnętrza o nowoczesnym designie dopełnione zostały drewnianymi, podhalańskimi elementami. Naszym klientom oferujemy apartamenty dla 2-4 osób oraz dwupoziomowe przestrzenie dla 6-8 osób (stworzone również z myślą o rodzinach z dziećmi). Każdy apartament wyposażony jest w przedpokój, kuchnię, salon oraz łazienkę, natomiast liczba sypialni zależna jest od wybranej opcji.

Apartamenty NOVA BIAŁKA Białka Tatrzańska łazienka apartament 3

Hotel Białka Tatrzańska SPA – wypoczynek wśród natury

Apartamenty NOVA BIAŁKA Białka Tatrzańska apartament 1 sypialnia 4

Doskonała lokalizacja pozwala na korzystanie z wielu pobliskich atrakcji. Apartamenty znajdują się w pobliżu stoków oraz wyciągów narciarskich, które gwarantują wspaniałą zabawę podczas miesięcy zimowych. Dzień pełen wrażeń polecamy zakończyć odprężającą kąpielą na gorących termach. Miłośnicy długich wędrówek skorzystać mogą ze szlaków turystycznych, a młodszych gości na pewno zadowoli park linowy.

Atutem naszych apartamentów jest umiejscowienie ich w centrum Białki Tatrzańskiej, w niedalekiej okolicy od restauracji czy sklepów. Dbamy o zapewnienie naszym gościom wszelkich udogodnień, polecając się na wypoczynek rodzinom z dziećmi bądź grupom znajomych. Zapewniamy spokojny i relaksujący wypoczynek niezależnie od pory roku.