Nowoczesny i komfortowy apartament na parterze o powierzchni około 40 m² przeznaczony do zakwaterowania od 2 do 4 osób. Do rezerwacji dostępnych jest 5 tego typu apartamentów zlokalizowanych na parterze w nowo wybudowanym budynku NOVA BIAŁKA – wszystkie zostały zaprojektowane w stylu skandynawskim, z wykorzystaniem elementów drewnianych nawiązujących do kultury Podhala. Apartament składa się z: … Read More "Apartament Premium | 2-4 osób"
Od 450.0zł Noc
Czytaj więcej
Przestronny, duży dwupiętrowy apartament o powierzchni około 80 m² przeznaczony do zakwaterowania od 6 do 8 osób. Do rezerwacji dostępny jest jeden tego typu apartament zlokalizowany na piętrze nowo oddanego do użytku budynku NOVA BIAŁKA. Od pozostałych 2 większych apartamentów na piętrze różni się układem sypialni (1 sypialnia główna + 2 dodatkowe osobne sypialnie na … Read More "Dwupoziomowy Luksusowy Apartament Premium Rodzinny | 6-8 osób"
Od 600.0zł Noc
Czytaj więcej
Przestronny, duży dwupiętrowy apartament o powierzchni około 80 m² przeznaczony do zakwaterowania od 6 do 8 osób. Do rezerwacji dostępne są 2 tego typu apartamenty zlokalizowane na piętrze nowo oddanego do użytku budynku NOVA BIAŁKA. Wszystkie są doskonale wyposażone i wykończone w stylu skandynawskim, z wykorzystaniem elementów drewnianych nawiązujących do kultury Podhala. Dwupoziomowy apartament składa … Read More "Dwupoziomowy Apartament Premium | 6-8 osób"
Od 600.0zł Noc
Czytaj więcej