Aparthotel Białka Tatrzańska

Wypoczynek wśród natury pozwala na regenerację organizmu oraz oczyszczenie umysłu. Zapewnia naszemu ciału dawkę energii, dzięki czemu gotowi jesteśmy na nowe wyzwania. Aparthotel Białka Tatrzańska ulokowany na górzystym Podhalu to miejsce dedykowane zarówno rodzinom z dziećmi, jak i grupom znajomych.

Oferujemy osiem doskonale wyposażonych luksusowych apartamentów, przeznaczonych dla 2-4 osób lub przestrzeni dwupoziomowych dla 6-8 osób, które sprawdzą się również w przypadku rodzin z małymi dziećmi. Nasze apartamenty, utrzymane w skandynawskim stylu, łączą w sobie funkcjonalność z estetyką. Wnętrzom uroku dodają elementy drewniane, charakterystyczne dla Podhala. Nasi goście mają do dyspozycji kuchnię, przedpokój, salon oraz łazienkę, ilość sypialni bezpośrednio wiąże się z wielkością apartamentu.

Apartamenty NOVA BIAŁKA Białka Tatrzańska apartament 4 łazienka 2

Aparthotel Białka Tatrzańska – atrakcje umilające wypoczynek

Lokalizacja w sercu Podhala zapewnia bliskość wielu atrakcji, które umożliwiają aktywny wypoczynek. Zimą zachęcamy do korzystania ze stoków oraz wyciągów narciarskich jak Kotelnica Białczańska, przystosowanych zarówno do osób dorosłych, jak i młodszych miłośników sportów zimowych. Wieczorem proponujemy zażyć relaksującą kąpiel na gorących termach, których wody cechują się właściwościami zdrowotnymi. Ponadto w naszym ekskluzywnym obiekcie przygotowaliśmy dla gości aparthotelowych prywatną strefę SPA. Można się tu oddać błogiej kąpieli w podgrzewanym jacuzzi a dla miłośników fińskiej sauny polecamy prywatną sesję w naszej suchej saunie. Obecność szlaków górskich na pewno ucieszy zwolenników długich wędrówek, podczas których możliwe jest podziwianie zapierających dech w piersiach widoków majestatycznej górskiej natury. Młodsi goście spędzić mogą aktywnie wolny czas w parku linowym. Dla dzieci udostępniamy teren zielony rekreacyjny z niewielkim placem zabaw i piaskownicą. Aparthotel umieszczony jest w centrum Białki Tatrzańskiej, w niedalekiej odległości od restauracji bądź sklepów.