Domki w Białce Tatrzańskiej

Wypoczynek wśród zielonych, górzystych terenów to doskonała okazja na chwilową ucieczkę od dnia codziennego. Bliskość natury doskonale uspokaja nasze ciało i umysł, dostarczając ogromną dawkę energii. Domki w Białce Tatrzańskiej ulokowane na urokliwym Podhalu zapewnią niezapomniane wrażenia zarówno podczas miesięcy zimowych, jak i upalnych, letnich dni.

Oferujemy luksusową przestrzeń na wynajem o wysokim standardzie wykończenia. Nowoczesny design, oparty na skandynawskim stylu w połączeniu z drewnianymi elementami charakterystycznymi dla Podhala, sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagającego gościa. Dysponujemy doskonale wyposażonymi ośmioma apartamentami – dla 2-4 osób lub 6-8 osób. Druga opcja to dwupoziomowa przestrzeń premium skierowana również dla rodzin z dziećmi. Każdy apartament składa się z przedpokoju, kuchni, salonu oraz łazienki, natomiast ilość sypialni zależna jest od wielkości wybranej przestrzeni.

Domki w Białce Tatrzańskiej – atrakcje dla dzieci i dorosłych

Apartamenty NOVA BIAŁKA Białka Tatrzańska sypialnia nr 2 apartament 3

Nasze domki umiejscowione są w doskonałej lokalizacji. Bliskość stoków i wyciągów narciarskich umożliwiają zimowe szaleństwo na nartach bądź snowboardzie. Gorące termy pozwolą na chwilę wyciszenia i relaksu, jednocześnie korzystnie wpływając na zdrowie. Park linowy dostarczy najmłodszym rozrywki oraz zabawy podczas letnich miesięcy.

Zapewniamy naszym gościom niezbędne udogodnienia, aby pobyt w naszych domkach pozostał w ich pamięci przez długi czas. Świadczymy usługę na najwyższym poziomie, dostarczając luksusowe apartamenty o efektownym wykończeniu. Gwarantujemy maksymalne zadowolenie!