Białka Tatrzańska apartamenty z aneksem kuchennym

Wypoczynek wśród natury gwarantuje dostarczenie ogromnej dawki energii naszemu organizmowi. Bliskość zieleni oczyszcza umysł, zapewniając relaks oraz pełne odprężenie. Białka Tatrzańska apartamenty z aneksem kuchennym to doskonały wybór na wypoczynek dla rodzin z dziećmi lub grup znajomych.

Umożliwiamy wynajęcie luksusowych apartamentów w kilku opcjach do wyboru. Pierwszą z nich jest nowoczesna przestrzeń przeznaczona dla 2-4 osób. Drugą natomiast dwupoziomowy apartament dedykowany dla 6-8 osób (również w wariancie dla rodzin z dziećmi). Każdy segment wyposażony jest w przedpokój, kuchnię, salon oraz łazienkę. Ilość sypialni zależy od wybranej wielkości apartamentu. Wnętrza utrzymane są w skandynawskim stylu z podhalańskim akcentem w formie drewnianych elementów.

Apartamenty NOVA BIAŁKA Białka Tatrzańska apartament 1 salon 2

Białka Tatrzańska apartamenty z aneksem kuchennym – bliskość wielu atrakcji

Apartamenty NOVA BIAŁKA Białka Tatrzańska apartament 4 kuchnia

Doskonała lokalizacja gwarantuje masę atrakcji niezależnie od pory roku. Zimą nasi goście korzystają z wyciągów i stoków narciarskich, po których zażywają relaksujące wypoczynku na gorących termach. Kąpiel o właściwościach zdrowotnych zapewni naszemu organizmowi maksymalne odprężenie. Podczas miesięcy letnich szczególnie polecamy długie wędrówki szlakami turystycznymi. Park linowy natomiast dostarczy niezapomnianych wrażeń naszym najmłodszym gościom.

 

Apartamenty o nowoczesnym designie w samym sercu Podhala to propozycja dla osób, którym zależy na spokojnym wypoczynku. Cicha okolica oraz piękne widoki sprawiają, iż goście z trudem opuszczają nasze domki i z utęsknieniem czekają na kolejną wizytę.