Regulamin pobytu w obiektach NOVA BIAŁKA-APARTAMENTY służy zapewnieniu spokoju i bezpieczeństwa naszym gościom

1. Doba hotelowa trwa od godz. 16:00 w dniu przyjazdu do godz. 11:00 w dniu wyjazdu.

2. Zarezerwowany termin jest wiążący dla obu stron. Za skrócenie zarezerwowanego terminu nie ma możliwości zwrotu pieniędzy.

3. Wszelkie uzgodnienia telefoniczne lub mailowe, odbiegające od regulaminu, umowy zwyczaju, muszą zostać ujęte w mailowym potwierdzeniu wstępnej rezerwacji pod rygorem nieważności.

4. Dokonując rezerwacji Klient oświadcza, że zapoznał się z niniejszym regulaminem oraz wszelkimi zdjęciami i opisami znajdującymi się na stronie: http://novabialka.pl

5. Wynajmujący zobowiązany jest podać najpóźniej jeden dzień przed przyjazdem godzinę swojego przyjazdu.

6. Koszt pobytu ustalany jest indywidualnie dla Klienta i uzależniony jest od długości pobytu, terminu i liczby osób. Obowiązuje również opłata klimatyczna w wysokości 1,30zł OSOBODOBA, ZACHĘCAM DO SKORZYSTANIA Z KALKULATORA OPŁAT https://www.psur.pl/klimatyczna.aspx?m=Bia%C5%82ka+Tatrza%C5%84ska

7. W cenie pobytu: pościel, media, parking niestrzeżony, ręczniki.

8. Wszystkie formalności związane z zameldowaniem z okazaniem dowodu tożsamości i rozliczeniem za cały pobyt należy załatwić w dniu przyjazdu, przy odbiorze kluczy (płatność kartą tylko po uzgodnieniu).

9. Przekazanie i odbiór apartamentów następuje w obecności pracownika NOVA BIAŁKA, w tym celu należy się kontaktować pod nr. tel. +48 688 766 766. W DNIU ZAKOŃCZENIA POBYTU ZABRONIONE JEST OPUSZCZANIE OBIEKTU BEZ ZDANIA GO REZYDENTOWI. Zdanie domku nie wyklucza odpowiedzialności Klienta za szkody ukryte.

10. Przedłużenie pobytu lub późniejszy wyjazd jest możliwy za dopłatą po uprzednim uzgodnieniu pod nr. tel.+48 688 766 766 Nieuzgodnione przedłużenie doby powoduje obowiązek uiszczenia opłaty dodatkowej 100 zł za każdą osobę.

11. Liczba osób przebywających w domku musi odpowiadać liczbie osób zameldowanych.

12. Zaproszenie osób nieobjętych rezerwacją musi być poprzedzone zgodą Rezydenta. Pracownik lub ochrona ma prawo do wejścia do apartamentu i zweryfikowania liczby osób. Osoby przebywające bez zgłoszenia zobowiązane są do uiszczenia opłaty w wysokości 200 zł za każdą osobodobę. Właściciel zastrzega sobie prawo do
uzasadnionej interwencji, wezwania Policji,ochrony oraz do natychmiastowego zerwania umowy z wszystkimi konsekwencjami bez możliwości zwrotu wniesionej wcześniej opłaty w przypadku: przekroczenia deklarowanej w karcie meldunkowej liczby osób, zakłócania ciszy nocnej (22:00-06:00), naruszania spokoju lub dobra sąsiadów oraz nieprzestrzeganie norm współżycia między ludźmi.

13. W trosce o komfort naszych gości, Wynajmujący ma prawo odstąpić od umowy w przypadku, gdy Klient swoim zachowaniem stwarza przypuszczenie, że nie będzie przestrzegał regulaminu.

14. Uwagi co do stanu tj. uszkodzeń, zniszczeń należy zgłosić natychmiast do Rezydenta. Brak uwag w ciągu 4 godzin po otrzymaniu kluczy oznacza, że Klient
nie ma zastrzeżeń.

15. Osoba rezerwująca jest odpowiedzialna za bezpieczeństwo i stan wynajmowanego domku. Klient odpowiada finansowo za szkody powstałe w domku w czasie jego
pobytu.

16. Klient zobowiązany jest do utrzymywania oraz zwrotu apartamentu w stanie zastanym. OBOWIĄZKIEM Gości jest pozostawienie umytych naczyń i sprzętów kuchennych przed wyjazdem. W przypadku rażących zaniedbań będzie pobierana opłata za sprzątanie (OD 100 zł).

17. Wynajmujący nie ponosi odpowiedzialności za utrudnienia, sytuacje losowe spowodowane zjawiskami atmosferycznymi i żywiołami m. in. takimi jak: ewentualny brak wody, prądu, dostępu do Internetu(wi-fi działa na terenie obiektu w takim zakresie jak dostarcza go usługodawca nie gwarantujemy wifi do ściągania oglądania filmów i grania w gry online). Usterki jesli to możliwe będą usówane w przeciągu 24godzin w dni robocze, jeśli usterka która wymaga zamówienia serwisu lub zamówienia części może się wydłużyć.

18. Wynajmujący ma prawo, w przypadku zagrożenia bezpieczeństwa Klienta lub jego majątku m.in. na skutek wystąpienia zjawisk mających charakter siły wyższej anulować umowę. Kwoty wpłacone przez Klienta podlegają zwrotowi z potraceniem kwot należnych za usługi już wyświadczone.

19. Przy pobycie ze zwierzakami pobierana jest kaucja gotówkowa w wysokości 400 zł, która w przypadku braku zniszczeń zostanie zwrócona w dniu wyjazdu, pobierana jest również opłata za sprzątanie 100zł/zwierzak. Ze zwierzętami przyjmujemy tylko do określonych apartamentów, co musi zostać zawarte w treści potwierdzenia rezerwacji wstępnej!

20. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe obowiązuje bezwzględny zakaz palenia tytoniu w apartamentach i wiatrołapach oraz wnoszenia i używania własnych
urządzeń grzewczych. W domkach zamontowane są czujniki dymu, dlatego każdorazowe, nawet nieuzasadnione włączenie się alarmów oraz przybycie odpowiednich służb (straż, ochrona) obciąży osoby wynajmujące kosztami w wysokości min. 500 zł. Przy każdym włączeniu alarmu, pracownicy