Pokoje do wynajęcia Białka Tatrzańska

Wypoczynek wśród natury z dala od miejskiego zgiełku i hałasu to nieocenione odprężenie dla ciała oraz umysłu. Soczysta zieleń, górzyste tereny i świeże powietrze dostarczą naszemu organizmowi zastrzyku energii. Pokoje do wynajęcia Białka Tatrzańska zlokalizowane w sercu urokliwego Podhala to propozycja na letni bądź zimowy wyjazd dla rodziny z dziećmi lub grupy znajomych.

Dysponujemy doskonale wyposażonymi apartamentami, utrzymanymi w skandynawskim stylu. Nowoczesny design w połączeniu z tradycyjnymi, podhalańskimi, drewnianymi elementami to efektowne wykończenie naszych wnętrz. Oferujemy apartamenty przeznaczone dla 2-4 osób lub dwupoziomowe dla 6-8 osób. Druga opcja dostępna jest również w wariancie typowo rodzinnym. Każdy z ich posiada przedpokój, kuchnię, salon oraz łazienkę, ilość sypialni zależna jest natomiast od wielkości apartamentu.

Apartamenty NOVA BIAŁKA Białka Tatrzańska apartament 1 sypialnia 4

Pokoje do wynajęcia Białka Tatrzańska – stoki narciarskie, termy i szlaki górskie

Apartamenty NOVA BIAŁKA Białka Tatrzańska sypialna apartament 3

Naszym gościom zapewniamy wiele atrakcji ulokowanych w pobliżu naszych apartamentów. Zimą stoki oraz wyciągi narciarskie dostarczą rozrywki miłośnikom sportów górskich. Dzień pełen wrażeń polecamy zakończyć, zażywając relaksującej i zdrowotnej kąpieli na gorących termach. Młodsi gości ucieszą się z możliwości skorzystania z parku linowego, który na pewno dostarczy im masę zabawy. Pobliskie szlaki górskie w połączeniu z malowniczymi widokami na pewno pozostaną na długo w pamięci.

Dbamy o zapewnienie wszelkich udogodnień, tak aby zagwarantować naszym gościom pełne zadowolenie z pobytu.