Domki do wynajęcia w Białce Tatrzańskiej

Szybkie tempo życia, nieustanny bieg i wymagająca praca każdego dnia sprawiają, iż nasze ciało oraz umysł potrzebują chwili wytchnienia. Wypoczynek wśród natury to doskonała propozycja dla osób na co dzień przebywających wśród miejskiego zgiełku. Domki do wynajęcia w Białce Tatrzańskiej to luksusowa przestrzeń o efektownym wykończeniu.

Dysponujemy nowoczesnymi apartamentami utrzymanymi w skandynawskim stylu. Nasze wnętrza dopełniamy drewnianymi elementami, które są charakterystyczne dla Podhala. Nasi goście skorzystać mogą z apartamentów dla 2-4 osób bądź 6-8 osób. Oba segmenty wyposażone są w przedpokój, kuchnię, salon oraz łazienkę. Ilość sypialni uzależniona jest bezpośrednio od wielkości apartamentu. Druga opcja dedykowana jest również rodzinom z dziećmi, bowiem przystosowana jest do najmłodszych gości.

Apartamenty NOVA BIAŁKA Białka Tatrzańska apartament 4 kuchnia

Domki do wynajęcia w Białce Tatrzańskiej – letni wypoczynek lub zimowe szaleństwo

Apartamenty NOVA BIAŁKA Białka Tatrzańska apartament 1 salon 2

Największym atutem naszych apartamentów jest ich lokalizacja. Ogromne, zielone, górzyste tereny zapewnią spokojny wypoczynek niezależnie od pory roku. Zimą szczególnie polecamy skorzystanie z okolicznych wyciągów i stoków narciarskich. Po dniu pełnym wrażeń spędzonym na stoku doskonale sprawdzi się relaksujący wypoczynek na gorących termach, które korzystnie wpływają na nasze zdrowie. Najmłodsi goście latem korzystać mogą z parku linowego, który gwarantuje niezapomniane wrażenia i zabawę. Szlaki górskie to opcja idealna dla miłośników długich wędrówek. Zapewniamy, iż podczas pobytu w naszych domkach, każdy znajdzie coś dla siebie!