Białka Tatrzańska - Apartamenty z sauną

Spokój, cisza i niepowtarzalny górski klimat? To wszystko i wiele więcej oferuje klimatyczna Białka Tatrzańska. Otoczona malowniczymi krajobrazami miejscowość gwarantuje bliski kontakt z naturą i pozwala odciąć się od zgiełku miasta i trudów codziennego życia. Nasze apartamenty z sauną w Białce Tatrzańskiej to idealne miejsce na romantyczny weekend we dwoje lub rodzinne wakacje.

 

Do Państwa dyspozycji przeznaczyliśmy luksusową przestrzeń utrzymaną w nowoczesnej stylistyce z nutką górskiego klimatu. Dopracowane detale i starannie zaplanowana aranżacja stwarza na tyle przyjemną atmosferę, że każdy z naszych gości może poczuć się tutaj jak w domu. Oferujemy apartamenty dla 2-4 osób lub 6-8 osób, a także dwupoziomowe przestrzenie, które idealnie sprawdzą się w przypadku rodzin z dziećmi.
jacuzzi i sauna białka tatrzańska

Apartament z sauną – idealne na relax!

sauna i jacuzzi Białka

Oferujemy gościom apartamenty w Białce Tatrzańskiej z dostępem do sauny, w których każdy może w pełni się zrelaksować, wyciszyć i odpocząć od codziennych obowiązków. Przed budynkiem obok sauny dostępny jest również basen dla gości. W każdym apartamencie znalazły się niezbędne akcesoria i udogodnienia dla Państwa komfortu i wygody. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, a w razie potrzeby służymy pomocą w każdej sytuacji. Dodatkowo informujemy, że basen i balia dostępna jest w naszym obiekcie wyłącznie w sezonie letnim od maja do wrześniaGwarantujemy, że pobyt w naszym apartamencie będzie wspomnieniem, które zapamiętają Państwo na długo!