Hotele Białka Tatrzańska | Luksusowe apartamenty

Marzy Ci się spokojny wypoczynek w sercu urokliwego Podhala? Luksusowe apartamenty zlokalizowane w centrum Białki Tatrzańskiej to doskonały wybór dla osób ceniących sobie relaks z dala od zgiełku miejskiego. Nowoczesny design oraz wysoka jakość wykończenia apartamentów umilą letni lub zimowy wyjazd.

Oferujemy hotele Białka Tatrzańska idealnie wyposażone i maksymalnie dopasowane do potrzeb naszych gości. Umożliwiamy zarezerwowanie przestrzennej powierzchni zarówno rodzinom z dziećmi, jak i grupie znajomych. Dysponujemy dwupoziomowymi apartamentami dla 6-8 osób (również z opcją dla rodzin) oraz mniejszymi apartamentami dla 2-4 osób. Niezależnie od wybranej opcji, każde z miejsc posiada przedpokój, kuchnię, salon i łazienkę. Ilość sypialni różni się w zależności od wielkości przestrzeni. Każde pomieszczenie jest doskonale wyposażone, a ich wykończenie utrzymane jest w stylu skandynawskim, który dopełniają drewniane elementy charakterystyczne dla Podhala.

Apartamenty NOVA BIAŁKA Białka Tatrzańska apartament 4

Hotele Białka Tatrzańska
– aktywny wyjazd lub spokojny wypoczynek

Apartamenty NOVA BIAŁKA Białka Tatrzańska łazienka apartament 3

Atutem położenia naszych apartamentów jest bliskość wielu atrakcji, które gwarantują niezapomniane wrażenia. Stok oraz wyciągi narciarskie sprawdzą się podczas zimowego szaleństwa. Gorące termy zapewnią zdrowy relaks, pozwalając odprężyć się po dniu pełnym wrażeń. Park linowy to doskonała zabawa dla najmłodszych. Nasze apartamenty umiejscowione są wśród ogromnych, zielonych terenów oraz szlaków turystycznych, dzięki czemu odwiedzający nas goście mogą cieszyć się bliskością natury.

 

Dbamy o zapewnienie wszelkich, wymaganych udogodnień, umożliwiając aktywny i relaksujący wypoczynek.

poznaj wszystkie

NASZE APARTAMENTY